Dejte hotelu nový kabát

Posted in Recenze

Rozhodli jste se pro rekonstrukci hotelu? Jedná se o poměrně nákladnou a časově náročnou záležitost. Rekonstrukce hotelu je složitý proces, který se musí pojmout ve správném duchu. Pokud není rekonstrukce správně naplánována, byla by snaha zbytečná. Doporučujeme si na rekonstrukci objednat odborníka, který svému oboru rozumí.

Palubky na stropy i podlahy

Posted in Recenze

Svou vůní a přirozenou krásou si vás podmaní dřevo. Tento přírodní materiál se dnes využívá k realizaci nábytku, interiérových doplňků, ale i ke stavbě teras či domů (dřevostaveb). Palubky nachází velké uplatnění v interiérech.

Nábytok z masívu

Posted in Nábytek

Máte radi vôňu dreva? Potom je pre vás určený drevený nábytok, ktorý je navyše aj zdravotne nezávadný. Tento nábytok má dlhú životnosť a vďaka vlastnostiam materiálu patrí medzi najobľúbenejšie nábytok. Môžete si vybrať z rôznych dekorov podľa stromu, z ktorého je vyrobený - môžete mať napríklad tmavé ebenové drevo alebo temný orech. Farebných odtieňov sa dá dosiahnuť aj morením dreva, takže nemusíte zostať u prírodných farieb. V posledných rokoch sa najviac predáva smrekový nábytok pre jeho najstálejší odtieň.

Jak na osvětlení interiéru?

Posted in Recenze

Sledujete nové trendy v bydlení nebo dokonce v osvětlení interiéru? Stále více se zdokonalují světelné zdroje zvané LED, což znamená light emitting diode – dioda vyzařující světlo. Tento princip je známý už několik desítek let, ale dnes se již nepoužívá jen v elektrických spotřebičích, stává se díky schopnosti vyzařovat více světla samostatnou světelnou jednotkou i pro běžné osvětlování. Nacházejí uplatnění jako orientační osvětlení (schody, chodby, vitríny) nebo i jako exteriérové osvětlení – na zahradách. Výhodami jsou nízká životnost a malá spotřeba.

Nábytek do chaty Gazel

Posted in Recenze

Pokud vybíráte nábytek na chatu či do hotelu, můžete se ztratit v široké nabídce na trhu nábytku. Je velmi důležité uvědomit si, co vlastně chceme. Pokud chceme moderní vzhled i dlouhou výdrž, měli bychom volit nábytek z masivu. Takový nábytek je stálicí, jeho velkou předností je jeho jedinečný vzhled, který dodá kouzelnou atmosféru každému interiéru. S nábytkem z masivu jako bychom žili v přírodě a tento dojem podporuje i vůně dřeva a pryskyřice. Nespornou výhodou je také jeho nezaměnitelný design a vysoká odolnost. Při správné péči vydrží desítky let. Nábytek do chaty od firmy Gazel jistě uspokojí vaše požadavky.

Útulný byt

Posted in Recenze

Pro ty, kdo chtějí proměnit vzhled místnosti v bytě či domě z nepřirozených barev ke krásným přírodním,existují v nabídkách mnoha firem palubky, které zcela jistě splní tento účel a kdokoliv vstoupí do místnosti, pocítí tu uklidňující vůni přírody.

Pochutnejte si na kávě z kávovaru Dolce Gusto

Posted in Recenze

Rozhodně nemusíme dlouze představovat značku Dolce Gusto, která se proslavila svými kávovary. Produktová řada kávovarů si našla místo v mnoha moderních domácnostech. Přístroje jsou charakteristické snadnou obsluhou a nenáročnou údržbou. Svým vzhledem připomínají profesionální přístroje. A co víc? Kávovar vám připraví perfektní kofeinový nápoj, se kterým můžete začínat svůj každý den.

Typickým znakem pro kávovary Dolce Gusto jsou kapsle, které se vkládají do zásobníku kávovaru. Díky těmto kapslím je snadno připraven dobrý nápoj, který vás nadchne nejen chutí, ale i svou vizuální stránkou. Kávovary Dolce Gusto Krups jsou cenově dostupné a dovolit si je může každá česká domácnost. Kapsle do kávovarů jsou snadno k sehnání. Koupíte je v téměř všech obchodních řetězcích s potravinami a v supermarketech.

Hlavní výhodou je, že je tento kávovar bezúdržbový. Nemusíte čistit trysky, ani zásobník. Oprostíte se od chystání sítek, mytí páky a dalšího příslušenství, protože se používají pouze speciální kapsle, které zakoupíte v obchodech. Tyto kapsle se vloží do zásobníku, doplníte vodu, zmáčknete tlačítko pro start, a potom vyčkáte, než se vám připraví lahodný nápoj.

Pergoly PLace

Posted in Recenze

Pergola je stavení, které plní praktickou i estetickou funkci. Je okrasou zahrady, ale zároveň slouží jako přístřešek pro posezení. Pergoly Placeo se mohou pyšnit svým elegantním designem, který zapadne do každé zahrady. K dostání je mnoho pergol, které se liší svou velikostí, tvarem, ale také provedením. Ale v podstatě funkce všech pergol je stejná – vytvořit si na zahradě místo plné klidu a soukromí. Je to zároveň místo, kde si můžete posedět se svými přáteli a rodinou i v horkých letních dnech, protože pergola nabízí příjemný stín.