Pochutnejte si na kávě z kávovaru Dolce Gusto

Posted in Recenze

Rozhodně nemusíme dlouze představovat značku Dolce Gusto, která se proslavila svými kávovary. Produktová řada kávovarů si našla místo v mnoha moderních domácnostech. Přístroje jsou charakteristické snadnou obsluhou a nenáročnou údržbou. Svým vzhledem připomínají profesionální přístroje. A co víc? Kávovar vám připraví perfektní kofeinový nápoj, se kterým můžete začínat svůj každý den.

Typickým znakem pro kávovary Dolce Gusto jsou kapsle, které se vkládají do zásobníku kávovaru. Díky těmto kapslím je snadno připraven dobrý nápoj, který vás nadchne nejen chutí, ale i svou vizuální stránkou. Kávovary Dolce Gusto Krups jsou cenově dostupné a dovolit si je může každá česká domácnost. Kapsle do kávovarů jsou snadno k sehnání. Koupíte je v téměř všech obchodních řetězcích s potravinami a v supermarketech.

Hlavní výhodou je, že je tento kávovar bezúdržbový. Nemusíte čistit trysky, ani zásobník. Oprostíte se od chystání sítek, mytí páky a dalšího příslušenství, protože se používají pouze speciální kapsle, které zakoupíte v obchodech. Tyto kapsle se vloží do zásobníku, doplníte vodu, zmáčknete tlačítko pro start, a potom vyčkáte, než se vám připraví lahodný nápoj.

Druhy kávovarů Dolce Gusto

Z televizních reklam je velmi známý model s 1,5 litrovou nádobou na vodu. Tento typ kávovaru se svým typickým designem zabírá nejvíce prostoru. Ale dále jsou na trhu k dostání kávovary Dolce Gusto Piccolo, Dolce Gusto Fontana a v neposlední řadě můžete koupit i Dolce Gusto Circolo. Je pouze na vás, která varianta vám bude nejvíce vyhovovat. Každá má své specifické vlastnosti.

V každém případě je výsledkem vždy dobrá káva, na které si opravdu pochutnáte. Už nemusíte do italských kaváren, kde jsou ceny káv předražené. Srovnatelně dobrou kávu si připravíte s tímto kávovarem, který nabízí celou řadu kapslí – espresso, capuccino, café latté a podobně. Kapsle jsou také v různých příchutích, a tak si na své přijde opravdu každý.