Krytý nebo holý bazén?

Posted in Recenze

Koupat se jen v létě či po celý rok? To je oč tu běží! Ve věci zastřešení bazénu je spousta otázek, které je si třeba položit. Především fakt, že pokud zastřešíte bazén a při vysokých teplotách nebude dostatečně větrán, razantně se zhorší kvalita vody a může docházet i k výskytu mnoho bakterií. Výhodou naopak je, že špičkové firmy zajišťují garanci až 15 let! Naopak je zde mnoho výhod, které oceníte zejména, pokud bydlíte mimo centrum. Například Vám může vzniknout na zahradě esteticky vyladěná stavba a nemusíte řešit, jestli se tam nezatoulá zvíře či Vám tam nespadne dítě. Tou největší výhodou je však ochrana proti UV záření, která nedopustí poškození materiálu bazénu, ale také Vaší kůže.

Dejte hotelu nový kabát

Posted in Recenze

Rozhodli jste se pro rekonstrukci hotelu? Jedná se o poměrně nákladnou a časově náročnou záležitost. Rekonstrukce hotelu je složitý proces, který se musí pojmout ve správném duchu. Pokud není rekonstrukce správně naplánována, byla by snaha zbytečná. Doporučujeme si na rekonstrukci objednat odborníka, který svému oboru rozumí.

Palubky na stropy i podlahy

Posted in Recenze

Svou vůní a přirozenou krásou si vás podmaní dřevo. Tento přírodní materiál se dnes využívá k realizaci nábytku, interiérových doplňků, ale i ke stavbě teras či domů (dřevostaveb). Palubky nachází velké uplatnění v interiérech.

Jak na osvětlení interiéru?

Posted in Recenze

Sledujete nové trendy v bydlení nebo dokonce v osvětlení interiéru? Stále více se zdokonalují světelné zdroje zvané LED, což znamená light emitting diode – dioda vyzařující světlo. Tento princip je známý už několik desítek let, ale dnes se již nepoužívá jen v elektrických spotřebičích, stává se díky schopnosti vyzařovat více světla samostatnou světelnou jednotkou i pro běžné osvětlování. Nacházejí uplatnění jako orientační osvětlení (schody, chodby, vitríny) nebo i jako exteriérové osvětlení – na zahradách. Výhodami jsou nízká životnost a malá spotřeba.