Interiérové dveře - Dřevoobchod Liška

Posted in Recenze

Už jsou dávno pryč doby, kdy jste si mohli vybírat pouze ze dvou typů interiérových dveří. Jelikož se mění potřeby a požadavky klientů, výrobci na trh uvádí stále nové interiérové dveře, který si vás podmaní svým precizním zpracováním, designem a vysokou kvalitou. Dnes jsou dveře k dostání v mnoha provedeních a z různých materiálů, a tak vybrat ty správné je nelehký úkol. Ať už preferujete nadčasovost, čisté linie, nebo naopak modernost, vždy si přijdete na své.

Pergoly

Posted in Recenze

Pergoly je charakterizována jako objekt, jehož základní stavební prvek je hliník, případně materiály založené na bázi hliníku. Kdysi se objevil názor, že jsou hliníkostavby méně hodnotné než zděné budovy. To je však minulostí a dnes nabízí pergoly Thermont moderní bydlení. O kvalitě objektů vás přesvědčí také skutečnost, že stále více lidí se rozhoduje pro život v pergolách.

Lišty - Dřevoobchod Liška

Posted in Recenze

Každá dřevozpracující společnost má ve svém portfoliu produktů lišty, které mají široké uplatnění. Využijete je k zakrývání hran, k rámování obrazů a k dalším činnostem v tomto oboru. Jednou z dřevozpracujících firem je také dřevoobchod Liška, který si vás podmaní svou pestrou nabídkou lišt, které jsou vyrobené ze smrku nejvyšší kvality. U dřeva je jeho jakost velmi důležitá, protože čím je kvalita vyšší, tím delší životnost je zajištěna u produktů z něho vyrobených.

Zateplené skládací schody

Posted in Recenze

Dřevěné zateplené půdní schody třídílné nebo čtyřdílné vyrobené z borovicového dřeva. Schody mají termoizolační poklop, který lze vytapetovat nebo natřít na libovolný odstín. Schodnice s protiskluzovým systémem.

Protipožární stahovací schody

Posted in Recenze

Ohnivzdorné schody LSF s ohnivzdornou přepážkou. Zabezpečují před vniknutím ohně do patra, kam se požár ještě nedostal. Umožňují získat cenný čas, potřebný pro příjez požárníků.

Stahovací schody jako pomocník v domácnosti

Posted in Stahovací schody

Stahovací schody jsou praktickým pomocníkem v domech, chalupách či chatách. Konstrukce bývají odolné proti klimatickým a jiným vlivů. Konstrukce nevyžadují častou údržbu. Lze zvolit zateplené nebo protipožární varianty!