I vaše ratolest chce mít na zahradě vlastní dětské hřiště

Posted in Zahrada

Dětská hřiště Brno

Máte děti, ale nemáte čas s nimi každý den chodit na veřejné dětské hřiště? Je dětské hřiště od vašeho domova daleko, a tak je nechcete pouštět samotné? Alternativním řešením, které nabízí dětská hřiště Brno, je vybudování dětského koutku právě na vaší zahradě za domem. Pojďme se podívat, proč pro vás bude dětské hřiště přínosem.

Hřiště je místo, kde se děti nejen hrají, ale také rozvíjejí své dovednosti a schopnosti. V současné době se vám nabízí pestrá škála sestav zahradních koutků, pískovišť a hřišť. Je pouze na vás, kterou kombinaci si vyberete. Stačí potom prvky smontovat a zábava může vypuknout. Pokud si nevíte s výběrem jednotlivých prvků rady, zeptejte se svých ratolestí.

Nejmenší děti si zahrají na pískovišti či v malém domečku, předškoláci zase ocení prolézačky a skluzavky. A starší ratolesti si zamilují hrazdy a šplhající stěny. Pokud máte teenagera, potom mu na dětské hřiště pořiďte basketbalový koš či minigolf.

Bezpečnost je na prvním místě

Bezpečnost dětí je velmi důležitá. A na to byste měli myslet i při výběru dětského hřiště. Rozhodně na něm nešetřete, vsaďte na kvalitu. Dětská hřiště Brno splňují normu ČSN EN 71, kterou musí splňovat každé domácí hřiště v České republice.

Firma dětská hřiště Brno používá kvalitní materiál, a to nejen kvalitní dřevo, ale také spojovací materiál. Nesmí chybět ani ochranné prvky, měkká doskočiště a další opatření. To vše zajišťuje maximální bezpečnost vašich dětí.

Pořiďte svým dětem dětské hřiště na zahradu. Budou raději trávit čas venku než u počítače či televize. A to je váš cíl, ne?