I vaše ratolest chce mít na zahradě vlastní dětské hřiště

Posted in Zahrada

Dětská hřiště Brno

Máte děti, ale nemáte čas s nimi každý den chodit na veřejné dětské hřiště? Je dětské hřiště od vašeho domova daleko, a tak je nechcete pouštět samotné? Alternativním řešením, které nabízí dětská hřiště Brno, je vybudování dětského koutku právě na vaší zahradě za domem. Pojďme se podívat, proč pro vás bude dětské hřiště přínosem.

K čemu slouží tlaková nádoba?

Posted in Zahrada

Obecně platí, že tlaková nádoba je zásobník, který byl navržen pro provoz vyššího tlaku. Pravidelná kontrola a údržba nádob je velmi důležitá, aby nedošlo k prasklinám nebo jinému poškození. Při zanedbání může docházet k úniku a tak hrozí potencionální zdravotní a bezpečnostní rizika. Bezpečnou konstrukci, montáži, provozem a údržbou v souladu s příslušnými předpisy a normami vykonávají různé společnosti. Výběr spolehlivé společnosti na tlakové nádoby Zlín jistě nabízí a můžeme tak bezstarostně svěřit naši bezpečnost profesionálům.

Vyberte si markýzu pro vás

Posted in Zahrada

Plánujete zkrášlit svůj dům, zahradu a zároveň si udělat příjemné posezení v podobě zastřešené terasy? Markýzy jsou velmi oblíbeným prvkem, který vám poskytne úkryt před deštěm nebo sluníčkem. Můžete si vybrat z několika typů, barev i systémů konstrukce podle vašich představ a možností.