Ploty na klíč

Posted in Materiál

Pokud chcete plot a nemůžete se rozhodnout, jaký plot zvolit, můžete spolupracovat s firmou, která se o vše postará. Ploty na klíč jsou běžnou praxí, kterou využívá řada lidí, která nemá čas řešit jaký plot postavit a vůbec ho stavět. Vybrat si můžete z několika typů plotů:
Živý plot, kde si můžete vybrat křovinu, dokonce i jehličnan či popínavou rostlinu, ovšem na plot si ještě chvíli počkáte.
Další a velice oblíbenou variantou jsou kamenné ploty, kdy se do pletiva nasype kamenní. Působí vzhledně až přírodně, má dlouhou životnost a stavba netrvá dlouho.
Pokud tedy chcete nechat plot na odbornících, využijte ploty na klíč.

Bez potrubí by byl těžký život

Posted in Materiál

Potrubí. Poměrně nudné téma. Ale co bychom dělali bez potrubí? Dovedete si to představit? Vždyť bychom neměli splachovací záchody ani klimatizaci. Ale to jsou „jen přežitky“. Voda by se nedostala tam, kam je potřeba a museli bychom chodit pro vodu či jiné věci k potůčku. Bez potrubí bychom museli topit dřívím jako nějací divoši. Takže nakonec mi tohle téma přijde docela zajímavé.

Dřevěný materiál jedině od Lišky

Posted in Materiál

Společnost Dřevoobchod Liška, který disponuje dvěma prodejnami v Lužné a ve Zlíně, patří mezi dodavatele kvalitního dřevěného materiálu za přívětivou cenu. Společnost zajištuje vlastní rozvoz v okolí těchto prodejen a navštívit je můžete každý den.

plotovky

V sortimentu této společnosti najdete mimo jiné i plotovky a palubky. Obojí je vyráběné z kvalitního smrkového, modřínového nebo borovicového dřeva. Převážně plotové latě se těší všeobecné oblibě. Vybrat si můžete z několika typů – seřízlé, střechovité, zkosené, šikmé, rovné, seřízlé do oblouku a další. Plotovky si můžete také nechat natřít na požadovanou barvu, případně si je natřít svépomocí.

Zkombinujte výhody různých typů kamen

Posted in Materiál

Jednoduché, efektivní a poměrně levné řešení vytápění vašeho bydlení jsou akumulační kamna. Ovšem problém nastává, pokud necháte kamna vyhasnout, třeba když jste v zaměstnání nebo jezdíte do stavení pouze občas (na chalupu apod). Pak musíte kamna znova roztápět a tento proces může trvat i několik hodin. Proto je nutné udržovat teplo konstantně. Nejlepší řešením, pokud s tímto máte problém, jsou kombinované kamna. Takováto kamna umějí na jednu dávku dřeva topit až 24 hodin bez nutnosti přikládání a umí topit téměř okamžitě po zprovoznění. Vlastně se jedná o kombinaci teplovzdušných a akumulačních kamen.